METODY PŁATNOŚCI

Butik internetowy KINESPORT udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie usług szkoleniowych:

1. Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Dotpay.pl
Serwis Dotpay.pl umożliwia realizację transakcji kartą płatniczą, e-przelewem, a także zakupy na raty. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Dotpay.pl.
Realizując płatność za pomocą przelewu online, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.
W celu zrealizowania płatności przy użyciu karty płatniczej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV2/CVC2. Kod CVV2 (Visa) oraz CVC2 (MasterCard) to trzy ostatnie cyfry umieszczone na odwrocie karty płatniczej.
Dzięki formie płatności Raty Online kupujący mogą uzyskać szybką pożyczkę na zakupy w naszym butiku. Serwis Dotpay.pl umożliwia bezpośredni dostęp do banku i wystąpienie o kredyt bankowy.
Wśród oferowanych przez Dotpay systemów ratalnych są:
erata – raty z Dotpay (współpraca z Alior Bank),
mRaty (współpraca z mBank).

Metody i kanały płatności, którymi możesz płacić online za pośrednictwem systemu Dotpay:


Więcej informacji na temat płatności online kupujący znajdą klikając na poniższy link:
http://www.dotpay.pl/dla-kupujacych/

2. Przelew bezpośrednio na konto bankowe KINESPORT CE
Wpłaty należy dokonać na wskazany przez KINESPORT CE numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia zapisu na Szkolenie.